• Ubytování Vyškov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Vyškov - Switch to English   
  • Unterkunft Vyškov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Vyškov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Вышкoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Vyškov
Vyškov - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

GOLF HOTEL AUSTERLITZ ***
[ Ubytovanie Vyškov - Na golfovém hřišti 1510 ] - Slavkov u Brna

GOLF HOTEL AUSTERLITZ

Golf Hotel Austerlitz v Slavkove u Brna poskytuje hosťom pohodlné a komfortné ubytovanie. Golf Hotel Austerlitz v Slavkove u Brna ubytovanie:. Golf Hotel Austerlitz ponúka ubytovanie v šiestich samostatných bungalovoch. V bungalovoch je šesť dvojlôžkových izieb, ktoré sú spojené spoločnou chodbou. 30 izieb s rozlohou 30 m2: dvojlôžková posteľ, vstavaná skriňa, TV set, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, menšia terasa na posedenie.

ceny od 1 100,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30TV miestnosťZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 830 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieGolf, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1300 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)

HOTEL DUKLA **
[ Ubytovanie Vyškov - Dědická 29 ]

HOTEL DUKLA

Hotel Dukla sa nachádza vo Vyškove a poskytuje lacné ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s príslušenstvom s možnosťou prístelky. Hotel Dukla nájdete neďaleko centra mesta Vyškova len 5 minút autom od zjazdu z diaľnice D1. Hotel Dukla vo Vyškove ubytovanie:. Hotel Dukla vo Vyškove ponúka ubytovanie v 76 jedno, dvoj a trojlôžkových izieb so 114 stálymi lôžkami, maximálny počet lôžok vrátane prísteliek je 182.

ceny od 570,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaInformačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEIzbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíKancelárie do prenájmu, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIETenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIESquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIETelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIETenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIEAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIESauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIENočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIESolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIEMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristika

Penzion Sirius ***
[ Ubytovanie Vyškov - Svatopluka Čecha 200/1 ]

Penzion Sirius

Penzión Sirius vo Vyškove poskytuje hosťom pohodlné a moderné ubytovanie. Penzión Sirius vo Vyškove ubytovanie:. Penzión Sirius vo Vyškove ponúka príjemné ubytovanie na izbách, ktoré sú vybavené televíziou, internetom, kúpeľňou s WC, balkónom, klimatizáciou, bezbariérovým prístupom. Penzión Sirius vo Vyškove disponuje 9ti dvojlôžkovými izbami, jedným jednolôžkovým izby, celková kapacita je22 lôžok. Ubytovanie vo Vyškove penzión Sirius gastronómia:.

ceny od 740,00 Kč
Informačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 400,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 125,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Selský dvůr ***
[ Ubytovanie Vyškov - Cukrovarská 7 ]

Hotel Selský dvůr

Hotel Sedlácký dvůr je dnes vyhľadávaným ubytovacím zariadením vo Vyškove, pretože sa stal veľmi obľúbeným a hostia sa radi a neustále vracajú do tohto pohodového prostredia. Po celé 3 roky prevádzky dochádza k zlepšovaniu kvality poskytovaných služieb v oblasti ubytovacej aj gastronomické. Prednosťou je tiché a príjemné nočné prostredie, v ktorom budete spať ako doma. Hotel Sedlácký dvůr vo Vyškove ubytovanie.

ceny od 920,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Prednášková sálaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1300 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1300 metrov)Jazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU
[ Ubytovanie Vyškov - Ruprechtov 245 ] - Ruprechtov

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

V srdci priepasťou Macocha MORAVSKÝ KRAS, blízkej, ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou extra lôžka a cots nájmov. V srdci priepasťou Macocha MORAVSKÝ KRAS, blízkej, ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou extra lôžka a cots nájmov. Pre plnú penziu, môžete použiť Naša reštaurácia s bohatou Českej i zahraničnej kuchyne. Všetky vnútorné priestory vrátane reštaurácie sú nefajčiarske a izby je prísny zákaz fajčenia.

ceny od 500,00 Kč
Informačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyTaxiBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 25000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 45000 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 40000 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda

Hotel Nemojanský Mlýn
[ Ubytovanie Vyškov - Nemojany 38 ]

Hotel Nemojanský Mlýn

Sme nový hotel s bezbariérový prístup, máme k dispozícii celkom 16 dvojlôžkových za bezkonkurenčné ceny, každá izba má vlastné sociálne zariadenia, celková kapacita 34 postele postele postele. Hotel Nemojanský Mlýn je zariadenie vhodné pre kongresovej turistiky a firemné školenia. Školenia priestory sú vhodné pre klasického školenia, prezentácie, kongresy a neformálne firemné akcie, strán a strán.

ceny od 550,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50TV miestnosťPrednášková sálaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristikaRomantickéVidiekKongresyPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePrírodaVinárska oblasť

Hotel Allvet ***
[ Ubytovanie Vyškov - Drnovice 115 ]

Hotel Allvet

Hotel Allvet sú predovšetkým vysoko kvalitný hotel a reštauračné služby v prostredí pekný, novo zrekonštruovanej historickej budove. Hotel sa nachádza v blízkosti hlavných dopravných tepien, a preto je dobre dostupný z diaľnice Brno-Vyškov-Olomouca a Brna-Kroměříž (1 km od D1 EXIT 226)-odpočinok na cestách. Hotel vzhľadom k svojej polohe a veľké športové a relaxačné resort atmosféru, pre ktoré vyhľadávajú oddych, relaxáciu a ideálnym miestom pre objavovanie tejto atraktívnej lokalite.

Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaVýťahDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOJazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Chalupa U městské brány ***
[ Ubytovanie Vyškov - Masarykovo náměstí 21 ]

Chalupa U městské brány

ceny od 720,00 Kč
Informačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyÚschovňa bicyklovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Olga ***
[ Ubytovanie Vyškov - Zborovská 45 ] - Slavkov u Brna

Hotel Olga

ceny od 580,00 Kč

Hotel Sokolský Dům ***
[ Ubytovanie Vyškov - Palackého náměstí 75 ] - Slavkov u Brna

Hotel Sokolský Dům

ceny od 800,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)TuristikaRomantickéPobyty s deťmi
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA